Logo Narodowy Auto Test

Narodowy Auto Test 2022

Jeździsz nowym autem czy używanym? Benzynowym, dieslem, a może elektrykiem? To nie ma znaczenia – i tak jesteś mile widziany! Wypełnij ankietę Narodowego Auto Testu i zostań jednym ze współtwórców raportu Auto Świata o motoryzacji w Polsce!

Wyobraź sobie całkiem duże miasto. Siemianowice Śląskie, Gniezno, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Konin bądź Lubin. I teraz każdy mieszkaniec takiego miasta wypełnia ankietę na temat tego, jak mu się w nim żyje. W sumie ok. 70 tys. głosów. Czy może być lepszy obraz rzeczywistości?

Polską motoryzacyjną rzeczywistość znakomicie oddają zaś wyniki Narodowego Auto Testu, czyli wielkiego internetowego badania opinii polskich kierowców, przygotowanego przez Auto Świat. Narodowy Auto Test jest przeprowadzany corocznie, pierwszą edycję zorganizowaliśmy w 2005 r., kiedy na rynku debiutowały Honda Civic ”UFO” i Bugatti Veyron! W zeszłorocznym Narodowym Auto Teście wzięło udział aż 70 tys. osób, czyli mniej więcej tyle, ile mieszka właśnie w Siemianowicach Śląskich, Gnieźnie bądź Koninie.

Zapraszamy Cię do wypełnienia naszej przyjaznej ankiety. Zapytamy w niej o Twój samochód, gdzie go kupiłeś, dlaczego go wybrałeś, co Ci się w nim podoba i czego nie lubisz. Zapytamy też, gdzie go tankujesz (lub ładujesz), gdzie ubezpieczasz i naprawiasz oraz z jakich opon korzystasz. No i co planujesz dalej.

Ankietę skonstruowaliśmy tak, żeby zajęła Ci możliwie najmniej czasu, a jednocześnie dała mnóstwo wiedzy, którą wykorzystamy przy stworzeniu kolejnego kompleksowego raportu o stanie motoryzacji w Polsce. Masz ochotę zostać jednym z jego współtwórców? To zaczynamy!

Logo Narodowy Auto Test

Tegoroczną edycją Narodowego Auto Testu opiekuje się:

Krzysztof Wojciechowicz

e-mail: krzysztof.wojciechowicz@auto-swiat.pl

Partner wspierający akcję:
Logo